• Seweryna 6/10, 30-632 Kraków
 • 506 509 964
 • biuro@liberales.pl

Masz wiele cennych rzeczy w życiu zarówno tych materialnych, jak i o wiele ważniejszych – m. in. zdrowie i życie.
Zdajesz sobie sprawę, że zdarzają się różne wypadki, choroby, nieszczęśliwe sytuacje.
Nie można się jednak nimi martwić, ale cieszyć się każdym dniem i poświęcać czas na swoje pasje. Co zrobić, aby odczuwać taki komfort psychiczny? Odpowiedź jest prosta – ubezpieczyć się. Jakie masz korzyści z ubezpieczenia życia i mienia? Pieniędzmi z odszkodowania możesz pokryć straty materialne, przeznaczyć je na kupno leków lub rehabilitację albo odkupić uszkodzony przedmiot, np. wybitą przez Twoje dziecko szybę sąsiada. Wiemy, że cenisz bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Rozumiemy też Twoją troskę o wydatki – masz gwarancję, że wynegocjujemy dla Ciebie najkorzystniejsze składki. Nie sprawdzaj więc, czy jesteś mądrym Polakiem po szkodzie – ubezpiecz siebie, swoje dzieci i nieruchomości. Klientom indywidualnym oferujemy:

 • ubezpieczenie nieruchomości,
 • ubezpieczenie samochodu (OC, AC, Assistance),
 • ubezpieczenie OC w życiu prywatnym,
 • ubezpieczenie OC zawodowe,
 • ubezpieczenie rolne,
 • ubezpieczenie podróżne,
 • ubezpieczenie NNW,
 • ubezpieczenie sporty ekstremalne,
 • ubezpieczenie życie i zdrowie,
 • ubezpieczenie medyczne i zdrowotne.

Nieruchomości

Dom czy mieszkanie to nie tylko budynek – o wiele ważniejsze niż cztery ściany jest, to z czym się kojarzy: z bezpieczeństwem, miłością i rodziną. Czy zastanawiałeś się co by się stało, gdyby nagle ten układ został zachwiany? Znasz z pewnością sytuacje, które możesz zobaczyć w telewizji: rodziny z dziećmi mieszkają w namiotach lub budkach bez bieżącej wody... Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie swojej rodziny ubezpiecz swój dom lub mieszkanie. Nie będziesz musiał obawiać się kradzieży, pożaru, powodzi, uderzenia pioruna czy wichur zrywających dachy. Gdyby spotkało Ci takie nieszczęście – masz ubezpieczenie swojej nieruchomości. Nasi doradcy dobiorą najkorzystniejszą ofertę na rynku i zadbają, by kwota odszkodowania była niezmienna niezależnie od szkody. Wiemy, że cenisz bezpieczeństwo także w interesach, dlatego oferujemy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi z wieloletnim doświadczeniem. Dojeżdżamy bezpłatnie do każdego miejsca w Polsce oraz obsługujemy klientów z zagranicy. Nie możesz przewidzieć zdarzeń losowych, ale możesz być przewidywalny – zapytaj naszego doradcę o ofertę najlepszego ubezpieczenia domu i mieszkania.

Samochód

Samochodem jeździsz do pracy, a dzieci odwozisz do szkoły. Razem jeździcie na wakacje, wycieczki oraz na weekendowe wypady za miasto. Mimo, że jesteś doświadczonym kierowcą nie zapominaj, że o wypadek nie jest trudno. Twój samochód może zostać też uszkodzony na parkingu albo przed sklepem. Zadbaj o to, by nawet najmniejsze szkody nie nadszarpnęły Twojego budżetu – ubezpiecz swój samochód. Dzięki temu zabezpieczeniu nie będziesz martwił się skąd wziąć pieniądze na naprawę. Nasi doradcy wybiorą dla Ciebie najkorzystniejsze oferty OC i AC na rynku i pomogą skompletować dokumenty. Wiemy, jak ważny jest Twój czas, dlatego formalności ograniczyliśmy do minimum. Osobisty doradca Liberales jest do Twojej dyspozycji 24 h (telefonicznie, e-mailowo) i dojedzie do Ciebie bezpłatnie.

Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

OC samochodowe to standard i nikt nie wyobraża sobie, że jakikolwiek kierowca mógłby go nie mieć. A odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym? Czy zastanawiałeś się nad tym, że rodzic może żądać odszkodowania np. za pobicie swojego dziecka przez Twoją pociechę? Albo, że Twój pies może zaatakować chłopców z bloku obok? Nawet jeżeli takie sytuacje to rzadkość w Twoim otoczeniu to z pewnością spotkałeś się z koniecznością zapłacenia za szkody powstałe w wyniku np. zalania mieszkania sąsiada. Co możesz zrobić w sytuacji, gdy inne osoby będą domagały się odszkodowania lub rekompensaty finansowej? Odpowiedzią jest ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jeżeli nie wiesz, która z licznych ofert towarzystw ubezpieczeniowych będzie najodpowiedniejsza dla Ciebie, nasz doradca Ci pomoże. Masz obawy, że składka będzie za wysoka? Osobisty doradca wynegocjuje dla Ciebie taką kwotę, która nie obciąży Twojego budżetu. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim lojalność i troska o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

OC zawodowe (lekarz, prawnik, geodeta, projektant, zarządca nieruchomości itd. Itp.)

Wiemy, że jesteś profesjonalistą. Jednak może się zdarzyć, że popełnisz błąd lub ktoś będzie żądał od Ciebie odszkodowania za szkodę związaną z nienależytym wykonywaniem obowiązków zawodowych. Warto w takich sytuacjach posiadać OC zawodowe. Jeżeli jesteś m. in. lekarzem, prawnikiem, architektem, inżynierem, tłumaczem, instruktorem, a nawet nauczycielem ubezpiecz się przed ewentualnym dochodzeniem szkody przez osoby trzecie. W czym możemy Ci pomóc?

 • Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze OC zawodowe na rynku.
 • Formalności ograniczymy do minimum – oszczędzimy Twój czas.
 • Dojedziemy do Twojego domu w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • Jesteśmy do dyspozycji 24 h.

Rolne

Jeżeli jesteś rolnikiem i w ten sposób zarabiasz na życie, zachęcamy do skorzystania z oferty ubezpieczenia rolnego. Polisa obejmuje m. in. plony, sprzęt gospodarczy, zapasy oraz zwierzęta. Nawet jeżeli w swoim gospodarstwie masz najnowocześniejsze systemy, które dbają o bezpieczeństwo Twojego dobytku, to zdajesz sobie sprawę z tego, że mogą spotkać Cię nieprzewidziane zdarzenia losowe. Trudno chronić się przed pożarem, powodzią czy uderzeniem pioruna. Nie zawsze udaje się także zabezpieczyć mienie przed kradzieżą. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest właśnie ubezpieczenie rolne, które gwarantuje ochronę Twoich upraw, sprzętu itp. Obawiasz się, że w razie szkody nie dostaniesz takiego odszkodowania, które pozwoli pokryć straty? Zapytaj naszego doradcę o najkorzystniejsze ubezpieczenie rolne. Co zyskujesz współpracując z nami?

 • Osobistego doradcę dyspozycyjnego 24 h.
 • Dojeżdżającego w dowolnie wybrane miejsce, w dowolnym czasie – nie musisz odrywać się od prac polowych, aby umówić się na spotkanie.
 • Najkorzystniejsza oferta na rynku od towarzystw ubezpieczeniowych z wieloletnią tradycją.
 • Bezpłatną analizę finansową.

Podróż

Jesteś rozsądną osobą, która zawsze doskonale planuje wszystkie przedsięwzięcia – zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. Jednocześnie dbasz o bezpieczeństwo swoich najbliższych, zwłaszcza dzieci. Dlatego nigdy nie zapominasz o ubezpieczeniu podróżnym: bez względu na to, czy wyjeżdżasz za granicę czy podróżujesz po Polsce. A może jesteś właśnie na etapie szukania pracy i planujesz wyjazd do innego państwa? W każdej z powyższej sytuacji ubezpieczenie podróżne jest niezbędne – dzięki niemu masz poczucie bezpieczeństwa i komfortu, ponieważ wiesz, że w razie m. in. wypadku czy uszkodzenia ciała możesz liczyć na fachową pomoc i odszkodowanie. Zapytaj naszego doradcę o ubezpieczenie dobrane specjalnie dla Ciebie. U nas możesz liczyć na rzetelną pomoc i otwartość – przeanalizujemy każdą ofertę. Liczy się dla nas bezpieczeństwo Twoje i Twoich dzieci, dlatego współpracujemy tylko z towarzystwami z tradycją. Dodatkowo, oferujemy liczne usługi, które pozwolą Ci cieszyć się podróżą, bez obaw o nieprzewidziane sytuacje. Ruszaj więc w bezpieczną podróż z Liberales!

Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Co jest najcenniejsze w Twoim życiu? Odpowiesz zapewne, że zdrowie. Dlatego warto dbać o niej w każdym wieku. Oprócz aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania zadbaj także o zapobieganie konsekwencjom wypadków i chorób. W jaki sposób to zrobić? Zapytaj naszego doradcę o ubezpieczenie NNW, dzięki któremu otrzymasz pomoc finansową na wypadek m. in. pobytu w szpitalu, leczenia lub rehabilitacji. Wiemy, że koszty leków i zabiegów są bardzo wysokie. Dlatego warto posiadać ubezpieczenie NNW, aby nie martwić się wydatkami, a w razie poważnych kontuzji lub śmierci mieć fundusze na dalsze funkcjonowanie. Służymy Ci pomocą w doborze najkorzystniejszej oferty, która nie obciąży Twojego portfela. Osobisty doradca przedstawi Ci propozycje ubezpieczeń w towarzystwach, które od lat wspierają Polaków. Dlatego możesz być pewien gwarancji wypłaty odszkodowania. Pracujesz i nie masz dużo czasu? Umów się na spotkanie w dogodnym terminie – dojedziemy w dowolne miejsce bezpłatnie.

Sporty Ekstremalne

Dla wielu osób oprócz rodziny i pracy liczy się także pasja, dzięki której mogą oderwać się od obowiązków. Należysz do takich osób? Jeżeli Twoim hobby są wspinaczka górska, skoki ze spadochronem, jazda motorówką, nurkowanie albo safari zadbaj o to, by oddawanie się pasji było bezpieczna. Wiemy, że skoki adrenaliny nie dominują nad Twoim rozsądkiem. Dlatego idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest ubezpieczenie sporty ekstremalne. Dzięki temu zabezpieczeniu możesz liczyć na pomoc w dowolnym miejscu świata, a w razie wypadku także na odszkodowanie. Wyjeżdżasz niedługo zdobywać kolejny dwutysięcznik? Nasz doradca zaproponuje Ci najlepsze na rynku ubezpieczenie sporty ekstremalne. Dlaczego można na nas liczyć? Podobnie, jak Ty mamy swoją pasję – pomoc naszym klientom. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy tylko z najrzetelniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wiemy też, że liczy się czas, dlatego jesteśmy dostępni 24 h pod telefonem i e-mailem.

Życie i Zdrowie

Rodzina i dzieci są najważniejsze dla większości z nas. Troszczymy się o nich i chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki do życia. Co jednak w sytuacji, gdy przydarzy się nam wypadek lub choroba? Pobyt w szpitalu, rehabilitacja czy inwalidztwo mogą wiązać się ze znacznym obniżeniem zarobków lub całkowitą niezdolnością do pracy. Takim sytuacjom nie da się zapobiec, ale można zapobiegać ich przykrym skutkom. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie życie i zdrowie, które pozwala uzyskać odszkodowanie na wypadek śmierci, inwalidztwa czy kłopotów ze zdrowiem. Zabezpiecza rodzinę, a przede wszystkim dzieci przed utratą środków finansowych. Chcesz jeszcze bardziej zatroszczyć się o najbliższych? Zabezpiecz ich los przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Nasi doradcy przygotują dla Ciebie kompleksowe oferty ubezpieczenia życie i zdrowie. Nie musisz martwić się o wypełnianie wielu papierów – formalności sprowadziliśmy do niezbędnego minimum. Chcesz o coś dopytać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h telefoniczni, a także e-mailowo.

Medyczne

Podobnie, jak Ty uważamy, że zdrowie jest najcenniejsze, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnie wybrane oferty obezpieczenia medycznego. Zabezpieczy ono Ciebie i Twoją rodzinę w sytuacji, gdy będziesz przebywać w szpitalu, poddasz się operacji lub będziesz potrzebował konsultacji lekarskiej. Wiemy, że koszty leków, rehabilitacji lub opieki pielęgniarskiej są bardzo wysokie, dlatego warto zabezpieczyć się zanim zachorujesz. W czym Ci pomożemy?

 • Wybierzemy dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu ofertę ubezpieczenia medycznego – sam nie musisz niczego porównywać.
 • Wynegocjujemy najkorzystniejszą wysokość składki i możliwie jak najwyższe odszkodowanie.
 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i e-mailem.
 • Masz chore dziecko i nie możesz jechać na spotkanie? To my dojedziemy do Ciebie (na terenie całej Polski).
 • Mieszkasz w Polsce, ale jesteś obcokrajowcem? Obsługujemy też klientów z zagranicy.