• SM JAGO Sp. z o.o.
  • 506 509 964
  • biuro@liberales.pl

POZNAJ NAS

Liberales stworzyliśmy, ponieważ wiemy, że wiele osób potrzebuje swojego doradcy finansowego: szukają dla siebie idealnie dostosowanych ubezpieczeń, kredytu albo pomocy w administrowaniu nieruchomości. Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich tych obszarów, kierując się profesjonalizmem i etyką biznesową. Liberales to zespół specjalistów w swoich dziedzinach, którzy cechują się otwartością, chęcią podejmowania nowych wyzwań oraz którzy wzajemnie sobie pomagają.

Nasza praca jest naszą pasją – chcemy nią zarażać wszystkich: zarówno klientów, jak i współpracowników. Dlatego w kolegach i koleżankach cenimy ich zalety i nie narzucamy nikomu, w jaki sposób ma pracować. Przy opracowywaniu planów dla klienta lubisz pić yerba mate? Jeżeli pomaga Ci to w myśleniu, możesz parzyć ją w największym kubku, jaki mamy. Nie narzucamy też sztywnych godzin pracy – jeżeli nie lubisz chodzić na 8.00 do biura, ta praca jest dla Ciebie. Dołącz do nas!

TWÓJ ROZWÓJ W NASZYCH SZEREGACH

Doskonale wiemy, że najlepsi współpracownicy są na wagę złota. Dlatego chcemy dla każdego stworzyć warunki idealne: wiemy, że zależy Ci na osobistym rozwoju, ale także na przyjaznej atmosferze w pracy. Wiemy także, że chcesz dołączyć do nas z różnych powodów: chcesz się rozwijać w dziedzinie finansów i nieruchomości, szukasz nowych wyzwań zawodowych albo dodatkowego źródła dochodów.

W Liberales umożliwiamy Ci realizację Twoich marzeń biznesowych, ciągłe doskonalenie się i pracę z ciekawymi ludźmi. Jeżeli więc łatwo nawiązujesz kontakt, jesteś otwarty na nowe doświadczenia i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO TEAMU

Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie, zależne od Twoich preferencji: umowę o pracę lub umowę zlecenie. Sam decydujesz, ile zarabiasz, ponieważ Twoją pracę nagrodzimy wysokim wynagrodzeniem adekwatnym do Twojego zaangażowania. Cenimy ludzi ambitnych, dynamicznych i wiedzących, że sukces zależy tylko od nich. W jego osiąganiu pomogą Ci też nowe wyzwania i inspirujący ludzie, z którymi się spotkasz.

Jeżeli więc szukasz pracy, w której masz zagwarantowany rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji, skontaktuj się z nami. Nie robimy problemów z tego powodu, że chcesz pogodzić życie zawodowe z rodzinnym – oferujemy elastyczny grafik, który możesz dostosować np. do godzin pracy przedszkola. Cenimy też luźną atmosferę w pracy – chcesz wypić kawę z szefową? Zapraszamy!

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego młodego zespołu i pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, wyślij do nas swoje CV. Razem możemy wiele osiągnąć.

Aktualnie poszukujemy:

Asystenta/ki ds. Wsparcia Sprzedaży

Obszar: cała Polska

Główne zadania:

  • Współpraca z zespołem zaangażowanym w realizację projektów.
  • Utrzymywanie relacji z klientami i przygotowywanie ofert.
  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Prace administracyjne.

Oczekiwania:

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Entuzjazm i otwartość na nowe doświadczenia.
  • Dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, skrupulatność.
  • Znajomość procesów sprzedażowych.
  • Chęć rozwoju zawodowego.
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub umowę zlecenie.
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy.