• Seweryna 6/10, 30-632 Kraków
 • 506 509 964
 • biuro@liberales.pl

Wiemy, że wiele obszarów działalności zawodowej, jak i sfer życia prywatnego wymaga działań, które mogą mieć konsekwencje prawne. Wiele osób gubi się w przepisach i obawia się, że zostanie oszukanych - otrzyma niekorzystną umowę, nieruchomość, którą zakupili będzie obciążona długami itp. Aby nasi klienci czuli się bezpiecznie chcemy ich otoczyć opieką wykwalifikowanych doradców prawnych, którzy pomogą w takim zakresie, w jakim tego oczekujesz.

Naszych prawników charakteryzuje przede wszystkim szczegółowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. Doradzamy i dzielimy się opiniami prawnymi, sporządzamy, i weryfikujemy wszelkiego rodzaju umowy, a także pisma oraz wnioski. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że Twoja sprawa została drobiazgowo rozpatrzona, a przedstawione Ci rozwiązania - najlepsze z możliwych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, korporacji oraz wspólnot mieszkaniowych. Profesjonalne doradztwo znajdą u nas również klienci z innych krajów.

 

DLACZEGO DORADCY PRAWNI LIBERALES?

 • Pomoc praktyków - wszyscy z naszych prawników są praktykami z doświadczeniem i prowadzą lub pracują w kancelariach na co dzień.
 • Rzetelna wiedza i przygotowanie naszych doradców.
 • Każda ze spraw jest traktowana indywidualnie i masz gwarancję, że szczegółowo zapoznamy się z dokumentami oraz stanem faktycznym.
 • Kompleksowa pomoc w zakresie, jakiego oczekujesz z uwzględnieniem różnych obszarów prawa.
 • Możliwość korzystania ze stałej obsługi prawniczej.
 • Dodatkowe korzyści - bez względu na to czy chcesz skorzystać z naszych usług jako osoba prywatna, czy jako firma możesz liczyć na atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Przy zakupie kilku usług możesz liczyć na porady gratisowe - zapytaj, w czym możemy Ci pomóc!
 • Obsługujemy również osoby z innych krajów.

NASZE USŁUGI

 • Sporządzanie i weryfikacja umów - jeżeli otrzymałeś umowę, która budzi Twoje wątpliwości albo nie jesteś pewien czy nie zawiera ona tzw. "kruczków prawnych" - zgłoś się do nas. Zweryfikujemy wszystkie punkty i wyjaśnimy niejasne kwestie. Jeżeli potrzebujesz natomiast wzoru umowy, przygotujemy ją dla Ciebie. Nasze doradztwo obejmuje pomoc w przygotowaniu lub weryfikację umów: agencyjnych, najmu, o pracę, o dzieło, zlecenia, dzierżawy, użyczenia, pożyczki, zastawu, kupna-sprzedaży, o roboty budowlane, kontraktów menedżerskich oraz wiele innych.
 • Sporządzanie m. in. wniosków, pozwów, pism procesowych i apelacji, zażaleń, pism do różnych instytucji - jeżeli potrzebujesz jakiegokolwiek wzoru dokumentu prawnego, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Przygotujemy pisma do wykorzystania w danej sytuacji lub uniwersalne, które mogą być używane kilka razy. Nasi klienci cenią nas za profesjonalne podejście i otwartość na ich problemy.
 •  Obsługa prawna i reprezentacja klientów indywidualnych - doradcom Liberales możeszrównież powierzyć sprawy prawne związane z Twoim życiem prywatnym lub zawodowym. Zajmujemy się prawem rodzinnym - podziałami majątku, uzyskaniem alimentów, kwestiami ojcostwa i macierzyństwa, zakresami władzy rodzicielskiej. Możesz być pewien, że na każdym etapie postępowania będziemy wspierać Cię naszym doświadczeniem. Doradztwo Liberales obejmuje również prawo spadkowe i prawo pracy.
 • Obsługa prawna i reprezentacja firm, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych, podmiotów zarządzających nieruchomościami. Jeżeli jesteś właścicielem firmy, dyrektorem placówki albo zarządcą nieruchomości z kwestiami prawnymi spotykasz się każdego dnia. Wychodzimy naszym klientom naprzeciw i ułatwiamy im poruszanie się w często zawiłych przepisach. Doradcy prawni przygotują dla Ciebie wzory umów, zweryfikują Twoje dokumenty, pomogą w negocjacjach. Zajmujemy się prawem cywilnym, spółek handlowych, spółdzielczym, administracyjnym, upadłościowym i naprawczym, gospodarczym oraz bankowym.